Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Ege Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Ege Sohbet Odaları

Ege Sohbet Odaları

SuGaRBoY     26-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Ege Sohbet Odaları     601 Defa Okundu

Ege Sohbet Odaları

Türkiyenin güzide bölgesi Ege bölgesi hakkında, Ege Sohbet Odaları vasıtası ile detaylı ve farklı bilgiler öğrenmeye var mısınız?

Ege Denizinin kıyısında bulunan Ege bölgesi, adını işte komşu olduğu bu Denizden almıştır. İki bölümden oluşmaktadır. Ege ve İçBatı Anadolu. Ege bölgesinde bulunan iller; Manisa, Denizli, Aydın, İzmir ve Muğla, içbatı Anadolu bölgesinde bulunan iller; Uşak, Kütahya ve Afyonkarahisardır. Ege Chat Odaları ile, Ege bölgesi mensubu kullanıcılarımız ile tanışma ve bu bölge hakkında bilgi alma fırsatı bulurken aynı zamanda Ege Sohbet Odaları bizlere farklı kültür ve bölgenin insanını tanıma imkanı sunar. Hem tarihi hem de turistik açıdan ülkemiz için önemli bir yere sahip olan Ege bölgesi, sahip olduğu yeşillik ve berrak Ege Denizi ile de yerini ve önemini kat ve kat artırmaktadır.

Ege Chat Siteleri içinde muhabbet ederken, Egenin güzelliklerinin yanı sıra şöyle bir de fikir sunar kullanıcılarımız. Kesinlikle müze kartı alıp öyle gidiniz. Sebebini de işlerimizi anlatırken çok daha iyi anlayacaksınız:) Ege dediğimizde akla ilk gelen ve ülkemizin üçüncü büyük yerleşme merkezi olan şehir, İzmir dir. Bu şehir, bir çok farklı kültüre ev sahipliği yapmış, mavisi ve yeşili ile bir çok turisti ağırlayan, farklı etkinlik ve dünya çapında fuarları ile de ilgi toplayan bir şehirdir.

İzmir Saat Kulesi

İzmir Saat Kulesi

Ege Sohbet Odaları mensupları da İzmir için sakin, refah, özgürlükçü şehir der. Hatta fazlası ile İzmir meraklısı olan insanımız vardır. Bu gerçekten İzmir i sevdiklerinden mi, yoksa İzmir kızlarının güzel olduğu düşüncesinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum lakin İzmir, gerçekten gündüzleri sakin fakat gece olunca o sakinliği i koruyamayan, içkinin su gibi tüketilip sarhoş insanların kordon boyunca gezdiği, zabıtalarını bol bol uğraştıran bir şehirdir 🙂 Kimse kimseye karışmıyor, herkes özgürce yaşıyor denen İzmir de, başörtülü insanlara zamanında nasıl baskı uygulandığı, ezan okuyor rahatsız oluyoruz diye imamların dövüldüğü çok çabuk unutuluyor sanırım 🙂 Özgür ama kime ve hangi ideolojiye özgür bunu da bir düşünmek lazım tabii.

Efes

Ege Sohbet Odaları

Ege Sohbet Siteleri

İzmir, saat kulesinin bulunduğu kocaman bir meydana sahip ve bu bölge Konak olarak adlandırılır. Yakınında bulunan çarşı ise Tarihi Kemeraltı Çarşısı olarak geçmektedir. Ordan salınarak yürüdüğünüz de ise kordona, sahil şeridine gelirsiniz. İşte orda denize karşı oturup huzuru dinler, doyasıya oksijeni bol bol içinize çekebilirsiniz. Arkeolojik bakımdan ele alındığında İzmir, tan bir mitoloji şehridir. Ege Sohbet Odaları içinde sorduğumuzda nereleri gezelim diye, Efes uğrak yeriniz olsun cevabını alıyoruz. Gidip gördüğünüzde de anlayacaksınız. Gez gez bitmeyen, bir çok eski dönem kalıntıların olduğu harika bir mekan. Manisa İzmir arasında bulunan Artemis Tapınağı gibi burada cep yakacak bir giriş fiyatına sahip. O yüzden müze kartı alıp buralara öyle gelin. Sizler için daha karlı olacaktır.

Artemis Tapınağı

Artemis Tapınağı

İzmir aynı zamanda plaj ve tatil mekanları ile de meşhurdur. Çeşme, Alaçatı da bunlardan bir kaçını oluşturur. Sohbet Odaları içerisinde tatilde neredeydin sorusuna bu iki bölgeyi cevap olarak almanız olası bir durumdur:) İzmir ve Uşak arasında kalmış basık şehir Manisa da doğal güzelliklere sahiptir. Aydın Kuşadasını elbette es geçmemelisiniz Ege bölgesi gezimiz sırasında. Muğla ise anlatılmaya kalkılsa tam bir makale konusu olur. Bodrumundan Fethiyesine, Ölü Denizinden  Merkezine tam bir tatil Beldesidir. Kütahya porselen şehrimiz aynı zamanda da Domaniçi ile Osmanlının kuruluş yıllarında baş rolde gelir. Afyon dediğimizde ise benim ilk aklıma gelen tabii ki sucuk 🙂 ve de insanın eklemlerine çok iyi gelen Kaplıcaları. Ege Sohbet Ortamı, size Ege ile alakalı doyasıya sohbet etmenin kapılarını açar.

Ege Sohbet Odaları içerisinde daha fazla bilgi almak ve ülkemizin daha bir çok bölgesinde bulunan insanlara doyasıya sohbet etmek isterseniz wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri size bu imkanı fazlası ile sağlar. Öyle ise buyurmaz mısınız?
Saygılarımla…

Marmara Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD