Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Dürüst Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Dürüst Sohbet Odaları

Dürüst Sohbet Odaları

SuGaRBoY     03-03-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Dürüst Sohbet Odaları     464 Defa Okundu

Dürüst Sohbet Odaları

“Dürüstlük her daim önemlidir” cümlesi sadece reel yaşamda kalmayıp sanalda da geçerli diyorsanız dürüst sohbet odaları tam da sizlerin kalemi olan yerlerdir.

Dürüstlük kavramı günümüzde maalesef önemini fazlası ile yitirmiş durumda. Bazen mecburiyetten, bazen keyfi, bazen gereksiz karşıdaki insana doğruları söylemiyor insan. Kişi size ne kadar güveniyor ise işte o kadar fazla kırılır böyle bir durumda. Dürüst sohbet edip doğruları sizden beklerken, yalan yanlış şeyler duymak bunların doğru olmadığını öğrenmek o kişi için yıkıcı olabiliyor. Çok güzel bir söz vardır hani Kişi en çok  tutunduğu dala kırılır diye aynen bu şekilde kişi en çok güvendiği insan tarafından hayal kırıklığına uğradığı zaman yıkılır ve harap olur. Sebebi ne olursa olsun, sonucu nerelere varacak olursa olsun karşıdaki insana her daim elif gibi dimdik ve dosdoğru olmak gerekir. Sadece insanlara karşı değil elbette, iyi bir insan olmanın gerekliliği olarak her alanda dürüst olmak gerekir. İş yerinde, okulda, evde nerde olursa olsun, yaptığımız iş meslek ne olursa olsun doğruluğu elden bırakmayan insanlar arasında yerimizi almamız gerekir.

Dürüst Sohbet Odaları

Dürüst Sohbet Siteleri

Dürüst chat muhabbet sadece reel yaşamda kalıcı olan bir durum olmamalı. Dürüst sohbet odaları içerisinde sohbet ederken de yalan yanlış şeyler söylemek yerine doğru bir şekilde adam akıllı ne isek o olarak sohbete başlayıp öyle devam etmek gerekir. Çünkü bir yalan, karşıdaki insanda onarılamayacak güven yaraları açabilir. Girilen yer sanal ve henüz kimseyi tanımıyorsunuz ve kendimizce bir önlem almak isteyeceksinizdir elbette. İsim mekan şehir yaş vermek zorunda da değilsiniz. Bir yalanla başlar iseniz, bunun telafisi gerçekten zor olur. Bu sanal sohbet olsun reel olsun durum böyledir. O yüzden her daim net ve doğru bir insan olmak gerekiyor. Kendini farklı cinsiyete farklı meslekte tanıtmak kimsenin eline bir şey geçirmeyecektir gülünçlükten başka.

Ben netlik ve dürüstlük ne demek bunu sevdiğin adamdan en somut hali ile öğrendim. Klas duruş sahibi olmak her bünyeye uymuyor maalesef. Bunu taşıyabilmekte maharet ister. Ben böyle bir insana denk geldim ve kalbimin en güzel yerini ona verdim. wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ekibi olarak, sizlerin de sohbet siteleri içerisinde dürüst sohbet odaları ile her daim kendinden emin ve dürüst insanlarla sohbet edip dürüst kişilerle karşılaşmanızı temenni ederim.

Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD