Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Dullarla sohbet siteleri - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Dullarla sohbet siteleri

Dullarla sohbet siteleri

SuGaRBoY     25-02-24     Mobil Sohbet, Sohbet     Dullarla sohbet siteleri     133 Defa Okundu

Dullarla sohbet siteleri girişi ile aramıza yeni bir çok insan takılıyor. Bunların içinde bir arkadaşımız var. Düzeyli olarak bizimle sohbet etmek için gelen, yapa yalnız bir bayan sohbet eden arkadaş.
Tek başına yaşayan Çiğdem hemen hemen her gün sohbet siteleri içinde bizimle sohbet içinde.
Lakin anlattıklarından biliyoruz ki, kalabalık içinde yapa yalnız.  SuGarBoy hep der ki ateş ile barut yan yana durmaz. Aslına bakarsanız son zamanlarda bende aynısını düşünüyorum. Heleki bazı şeyleri gördükten sonra…
Yapa yalnız olan Çiğdem insanların ona karşı davranışlarının değişik olduğunu söylüyor.
Mesela dulum diye ev taşırken kimse yardımcı olmuyor diyor. Günümüze bakarsak bende dahil eşimi SuGaRBoY ‘umu yani dul bir kadının evine yollamam. Çiğdem kötü biri değil buna eminim ama. Ateşle barut hesabı kıskançlık iste. 🙂
Yalnız olan herkesin yaptığını yapmış sohbet chat için aramıza katılmış Çiğdem.  Aslında en iyisini yapmış.
Kendimden biliyorum ben biraz daha farklı elbette. Yalnız başına üç cocukla uğraşırken. Çiğdem de tek başına asi bir çocukla uğraşıyor. Allah yardımcısı olsun.

Dullarla chat siteleri

Bazen kendime şaşırıyorum. Hakikaten yaptığım büyük bir şeymi diye. Yoğun tempolu reel sohbet hayatımın içinde sanal chat hayatı da devam ediyor.
Reel hayatımda beni tanıyan ve yanıma gelen herkes yaptığım her seyin başarı olduğunu söylüyor. Buna Çiğdem arkadaşımız da dahil.
Zira kendisi sadece çalışan ve tek çocuğa sorumluluk sahibi bir birey olarak. 7/24 sohbet eder gibi dışardan yiyor içiyor.
Anladığım kadarıyla da bütçesini baya iyi bir şekilde zorluyor. Hayatın bazen maddi bazende manevi olumsuzlukları değil mi burada olmanıza sebep.
Hepimizin burada olma sebebi yokmu? Kimimizin yolunda gitmeyen mutsuz evliligi, kimimizin boşanmış olup yalnızlaşmış olması.
Bu ve bunun gibi bir çok sebep var sanal chat hayatına girmeniz icin.
Eminim ki sizlerde  bunun gibi sebepler sebebiyle katılıyorsun aramıza.

O halde hos geldin kanalımıza.

Dullarla sohbet siteleri

Dullarla sohbet siteleri

Dul sohbet chat yerleri

Sizlerde ister evli olun, ister bekar olun. Yeter ki sohbet etmek isteyin. Kapımız herkese açık. 7/24 online sohbet imkanı sunan bu aile ortamı tam sana göre.
Www.sohbetmekani.net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD