Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil DJ Sohbet Siteleri - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

DJ Sohbet Siteleri

DJ Sohbet Siteleri

SuGaRBoY     27-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     DJ Sohbet Siteleri     558 Defa Okundu

DJ Sohbet Siteleri

Müziğe tutkun olan her insan bunu her ortamda belli eder. Dj Sohbet Siteleri içerisinde de bu tutkuya bağlı insanlar bulunmaktadır.

DJ dendiğinde aklıma ilk gelen radyo programlarında sunucu olan insanlar olurdu. İşin sanal boyutunu o zamanlar bilmiyordum tabii. Hatta Alem Fm de Zekirdek programı sunucusu Zeki Kayhan benim için en dinlenilesi dj di. Aynı şekilde yine Alem Fm deki Radyo matinesi de dinlenilesi bir programdı. Yani dj dendiğinde aklıma gelenler böyle sınırlı ve kısıtlı insanlardı. Sanal sohbet siteleri içerisine dahil olmaya başladıktan sonra, her sitenin bir radyosu olduğunu, o radyonunda çok güzel ve özel dj lerinin bulunduğunu gördüm. Meğer radyo sadece o elle taşınan cihazlarda dinlediğimiz globallerden ibaret değilmiş.

Dj Sohbet Siteleri bünyesinde gerçekten kaliteli djler barındırır. Dj Chat Siteleri içerisinde bulunan bu  kadifiye djler, hem güzel yayınları ile gelen kullanıcıların eğlenmesine vesile olurlar, hem de kendilerini sevdirecek ortamın kullanıcı sayısını artırırlar. Hatta bazı chat siteleri içerisinde hem global bir dj olup yani real hayatında dj olup hem de sanal ortamlar içerisinde dj lik yapan kişiler de bulunmaktadır.

Dj Sohbet

DJ Sohbet Odaları

DJ ler bulundukları sohbet siteleri içerisinde bir adım daha göz önünde olurlar. Çünkü sadece yazının konuştuğu ortamlarda onların sesini, mimiklerini duyar, yayınlarını dinler, tarzlarını görürsünüz. Bir nevi daha iyi tanırsınız. Bir çok dj in Dj Sohbet Siteleri içerisinde hayranları da bulunmaktadır. Her dj in kendilerine has sunum ve tarzları vardır. Programlarını bu tarza göre yönetir ve o Sohbet platformu Dj Sohbet Ortamı oluverir.

Dj lik gözümde değerli ve önemli bir konumdadır. Evet ben de bir dj im 🙂 Nasıl mı? Sohbetmekanı oluşumu yapılırken bir dj e ihtiyaç oldu. LsD dj lakin gün içinde çalıştığı için pek fırsat bulamıyordu. Sağ olsun bana Mobil Dj Uygulamaları üzerinden dj programı indirtti ve tek tek bıkmadan usanmadan ne yapılması gerekiyor ise anlattı. Ben de uyguladım ve ilk yayınıma bu şekilde başladım. Anons yapıyor muyum? Hayır çünkü sesimi sevdiğim adama saklamayı tercih ediyorum. Dj Sohbet Odaları içinde beni de djler güruhuna katan, bana seo işini de öğreten biricik öğretmenime saygı ve sevgilerimi sunuyorum 🙂

Sizlerde dj olup, sesinizi milyonlara duyurmak, beceri ve maharetlerinizi sergilemek isteyenlerden misiniz? wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net sizleri bekliyor. Buyrunuz.
Saygılarımla…

DJ Sohbet Siteleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD