Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Chat Aşkım - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Chat Aşkım

Chat Aşkım

SuGaRBoY     26-10-20     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Chat Aşkım     535 Defa Okundu

Chat Aşkım

Gecenin bir yarısı, yine akla düşer sevdiğin sevdası. Chat aşkım ile başlayan o güzel hikaye yıllar sürer, destanlaşır, özenilesi bir hal alır yavaş yavaş.

Şimdi kim bilir kaçıncı uykusundadır gönlümü güllük gülistanlık bir bahçeye çeviren sevdam. Günler ayları aylar da yılları kovaladı chat aşkım sayfaları içerisinde. Neredeyse bir buçuk yılı devirmek üzereyiz. Sanal sohbet sitelerinin böylesi bir hediyeyi bana vereceğini tahmin edebilmem çok güç olduğu gibi söyleseler inanmam da bir o kadar güçtü tabii. Lakin oldu.

Güzel denk gelişler, harika uyumlar ve akla hayale sığmayacak bir sevgi. Sevilmeyi hak edeni sevmek zor değil ki. Sevilmeyi, saygıyı, sadakati, vefayı en çok hak edenle olmak, bu kavramları katlayarak yaşamama, yaşatmama vesile oluyor. Ah Nuri Pakdil sen çok yaşa e mi. Yine senin o güzel cümleni vurgulamadan geçemeyeceğim. Klas duruş der Nuri Pakdil yazılarında. Klas duruşa sahip insana denk gelmek ben gibi şanslı insana nasipmiş demek ki. Duruşu da kendi de her şeylere layık hem de.

Chat Aşkım

Chat Aşkım

Sohbet Aşkım

Chataskim dedik beraber. O kadar güzel bir başlayıştı ki. Denk gelişi gibi başlayışı da anlamlı ve özeldi. Vira Bismillah dediğimiz yolumuza sevdamızı rota bilerek koyulduk. Bazen yağmur yağdı, bazen kar, kimi zaman sisliydi yolumuz coğu zaman günlük güneşlik. Bir kez olsun yoruldum demedik. Birbirimize dayandık, çünkü birbirimize güvendik. Sırtımı tüm inancımla yaslayacağım insan, sırtını korkmadan gönül rahatlığı ile yasladı bana.

Chat aşkım bir kez olsun kötü bir söz duymadı benden, duymadım ondan canımı incitecek cümleler. Değerliydi, değerin en büyüğünü hak etti. Saygı feneri aydınlattı bizim yolumuzu ve günler, aylar geçti. Sevdamızdan tek bir soluk eksilmedi. Eskimek ne güzeldir eksilmedikçe. Biz de eskiyoruz bir gram eksilmeden. Aksine katlayarak, artarak, sohbet odaları, sohbet siteleri, chat siteleri, sanal ortamda mümkün mü bu diyenlere inat, chat aşkım deyip chatta kalmıyor el ele katlanarak artıyoruz.

wWw.SohbetMekani.Net bu adres benim kazancım, değerlim, huzurum her şeyim olan adamı bana bahşetti. Bu adres kaybettiğim yolumu tekrar çizdi. Bu adres beni o kadar doğru insana götürdü ki, artık kaybolmam, yıkılmam, yılmam. Bu adres ile kalbimin yegane sahibine ulaştım. Günümün de, gecelerimin de, her anımın baş kahramanı, sevdiğim. Her geçen gün artan sevgi ile, hiç tükenmeyecek sadakat, güven ve saygı ile, hep seveceğim seni. Çünkü seni sevmek, sevmenin ötesinde bir şey…

Chat Aşkım

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD