Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Birebir Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Birebir Sohbet

Birebir Sohbet

SuGaRBoY     03-06-22     Bedava Sohbet, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet     Birebir Sohbet     711 Defa Okundu

Bir çok kullanıcımız artık Birebir sohbet i tercih ederken Sohbetmekanı sohbetin tek adresi oluyor.

Evet biliyorsunuz ki yazışarak Sohbet etmek yada görüntülü sesli olarak arkadaş edinmek amacıyla bir çok kullanıcı yazılı chat sohbet sitelerini terci etmektedir. Sohbet odalarımız da binlerce aynı anda sohbet edebilirken özel odalar da da tam aksine Birebir sohbet yapılabilir. Peki nedir bu Birebir Sohbet?

Muhabbetini sevdiğiniz yada daha yakından tanımak isteğininiz bay yada bayan farketmeksizin sizler için sunmuş olduğumuz özel oda diyerek adlandırdığımız bölmede yapılan konuşmaları içerir. Bu konuşmaları üçüncü bir sahısın bilip görmesi mümkün değildir. Böylelikle kullanıcılar kendilerini özel odalar da daha rahat hisseder ve sohbetine bu şekilde yön verebilir. İstediğiniz her kullanıcı ile bu sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz.

“Özel oda da sohbet yaparken karşımda ki kullanıcıdan hoşnut olmayacak bir eylem gördüm konuşmak istemiyorum napmalıyım?”

Canlarım bilmenizi isterim ki özel odalar da yapılan sohbetler esnasında kullanıcıyı bizlerden sizlere sunulan engel butonunu kullanarak kişiyi engelleyebilirsiniz. Size nick değişmediği sürece yazamaz. Ama eğer ben özel oda sohbeti yapmak istemiyorum diyorsanız buna da çare var. Sohbetmekanın da özel oda kapatabilirsiniz. Herşey sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir.

Birebir Sohbet Bedava

Sürekli her yazımızda belirttiğimiz gibi sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetler bedava olduğu gibi birebir sohbet yapmak da bedava. Ses açmak görüntü açmak gibi sizlere sunmuş olduğumuz bu ayrıcalıklar içinde herhangi bir ücret ödemenize bizlere hiç gerek yok.

Özel odalarda yapılan ve genel odalarda edilen sohbetler aynı zamanda Radyo sohbet kanallarında gerçekleşen canlı istek hatları aklınıza gelebilecek her türlü hizmet bedava olurken sohbet mekanı sizler için tüm fırsatı yaratıyor.

Birebir sohbet

Özel Oda Birebir Sohbet Zorunlu mu?

Hiçbir kullanıcı özel odalarda sohbet etsin chat yapsın diye zoraki bir tutumumuz kesinlikle yoktur. İsteyen kullanıcı istediği ile istediğin yerde sohbet edebilirken hiçbir yöneticimizi de ben özel odada sohbet edeceğim gibi izin belgesi isteme gibi söz konusu saçma şeyler sohbet sitemizde yoktur.

Yazımızda anlaşıldığı gibi özel odalarda sohbet edebilmek kullanıcıların isteği doğrultusunda gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilmek istenilmeyen konuşmalardan ibarettir.

Daha fazla bilgi almak adına aşağıdaki linke tıkla.

http://www.sohbetmekani.net

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD