Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Bedava Sohbet Etmek - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Bedava Sohbet Etmek

Bedava Sohbet Etmek

SuGaRBoY     15-11-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Bedava Sohbet Etmek     436 Defa Okundu

Bedava Sohbet Etmek

Bedava sohbet etmek için bir çok seçenek bulunur sanal sohbet siteleri içerisinde. Bedava sohbet ederken, sadece bedava olması olmaz onun güzelliği. Hayat karşımıza chat siteleri içerisinde çok daha güzellerini çıkarabilir.

Sevmekte yorulur diyor Cahit Zarifoğlu. Hayat bana büyük bir lütfu sunmadan önce ben de böyle düşünürdüm. Sevmekte yorulur… Lakin bedava sohbet etmek için girdiğim bedava chat muhabbet sitelerinde denk geldiğim, kalbime dokunan ve beni ben yapan o insanı tanıdıktan sonra bu cümleyi çok başka bir hale çevirdim. Hayır, sevmek yorulmaz. Sevmekte katlanır. Her gün, bir önceki günden daha fazla sevmek, bir önceki mesajından daha heyecanlı beklemek sonraki mesajı, bir önceki günden daha fazla, daha güzel özlemek ve daha nicesi bana bunu öğretti. Sevmek yorulmaz, sevmek katlanır, günden güne değer üzerine değer katar üzerine.

Aşk öyle bir adadır ki, kimi düşüverir plansızca o adaya, kimi de rotasını oraya çevirir ve gider usul usul oraya. Ben ıssız bir adanın kıyısına vuran insan gibi düşüverdim aşkın kollarına. Bedava sohbet etmek iken amaç, amacından saptı, rotasını şaşırdı ve kalbime denk o insanın kıyısına ulaştı kalbim. İyi ki diyorum. İyi ki denk gelmiş, iyi ki çok sevmişim sevmeyi en çok hakedeni şu mobil sohbet siteleri içerisinde. Şükrü Erbaş ın dediği gibi; Ya sen bu ülkede doğmasaydın? Ya ben aşkı herkes gibi bilseydim?

Bedava Sohbet Etmek

Bedava Sohbet Etmek

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Hayat sürprizlerle doludur. Bedava sohbet etmek istiyorum diye girdiğimiz sohbet odaları içerisinde kendinizi derin bir aşkın içerisinde bulabilirsiniz. Hayatta hiç anlaşılmadığınız kadar anlaşılabilir, hiç sevmediğiniz kadar sevebilirsiniz. Daha önce yaşadıklarım özlemek miymiş yahu der, her kelimeyi ker cümleyi heyecan ile bekler, el ele tutuşacağınız günleri iple çekersiniz.

Ah sevmek, sen ne akıl almaz, ne yeri olmaz birşeymişsin dersiniz bedava chat siteleri içerisinde. Mümkün müdür? Elbette mümkündür. Görmeden, duymadan, dokunmadan uzaktan sevmek sevmelerin en kadimi en kavisidir belki de. O gözlere o sözlere güvenmek, koşulsuz inanmak, kopmaz bir sadakat ile bağlanmak, özlemi iliklere kadar yaşamak en değerlisidir. Düşünürken sevdiğimi, mırıldanır dudaklar şu cümleleri:
Ey sözüme merhametler bağışlayan adam.
Hatıran bütün pencerelerin baktığı yol.
Hatıran insan olmanın sonsuz harfleri…

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri ile siz de sanal dünyanın kapılarını aralayıp bu sürprizlerle dolu mekana giriş yapabilirsiniz. Bedava sohbet etmek tadına sizler de varabilirsiniz. O halde buyrunuz…

Selam Ve Dua İle…Bedava Sohbet Etmek

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD