Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Ay Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Ay Sohbet

Ay Sohbet

SuGaRBoY     12-02-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Ay Sohbet     428 Defa Okundu

Ay Sohbet

Gecenin güneşi diye nitelendirdiğimiz, gecemizi aydınlatan ayışığı altında ay sohbet etmek ne de güzel olur.

İnsanın kendi içinde muhasebe yapabildiği, kendi ile konuşup öz eleştiriye maruz bırakabildiği, canının en tatlı ve masum olduğu zamanlarıdır geceler. Daha bir duygusal ve daha bir içten olur insan. Günün yorgunluğu bir kenarda kalmış, tamamen kendi ile başbaşa olur insan geceleri. Hava da güzelse camı açıp yüzünde ışığını hissettiği aya bakar ve başlar ayla sohbet etmeye. Gecenin ıssızlığı, yüreğindeki sesleri bastırır. Ayın ışığı yavaşça kalbine doğru iner ve kalbi de aydınlatır. Vuran hafif rüzgar teni okşarken, gözler ayda, zihin bambaşka yerlerdedir. Aysohbet etmeye başlar kendi kendisi ile. Düşünür aklında kalıcı olanı, aklından hiç çıkmayanı. Ya da tasalanır gelecek kaygısı ve geçmiş üzüntüleri ile. Keşkelerle doludur aklı. Yapmadıklarının yanında, yapamayacağı, yaşayamayacağı şeyler de vardır. Keşkeler geçmişten çok, geleceği kapsar artık. Keşke yapabilseydim, keşke imkanım olabilseler alır başını gider süzülürken ayın o muazzam ışığı. Gece sohbet ederken, gece ile konuşur, kapkaranlık sokaklara dökeriz içimizi. Teselli etmek adına parlatır yıldızlar ışığını. Her yer sessiz sükunet içerisinde dinler yürek çığlıklarını.

Ay Sohbet Odaları

Ay Sohbet Odaları

Aychat, ay chat, ay ile olan her türlü sohbet muhabbet kendini sadece yapayalnız hissedenlere has bir durum değildir elbet. Etrafı insanlarla kaplı olsa da ayın aydınlığı altında hasbihal etmek, çok daha başkadır. Yıldızlara bakarak anlatmak, rahatlamak. Sevgili Sohbet, Sevgi Sohbet, aşk sohbet, aşkla sohbet ve daha nicesi yapılır. Gecenin karanlığında sadece ay ve yıldız bize derttaş olmaz. Sanal sohbet siteleri de bizim gibi geceyi uyanık geçirenlerle doludur. Uykukendisine uğramayan kullanıcılar, chat siteleri içerisine girerek doyasıya sohbet eder, gecenin sabahına beraber güzel sohbetlere ererler. Ay sohbet siteleri de bu birlikteliklere ortam hazırlar ve keyifli sohbetin tadından sabahın ne zaman olduğunu anlayamazsınız. Gün ışıkları ile birlikte yavaş yavaş azalan ay ışığı gibi, dert ve tasalarınızın da azaldığını hissedeceksiniz.

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri ile genin ve gündüzün keyfini eğlenceli bir şekilde çıkarıp yeni insanlarla tanışıp kaynaşabilirsiniz.
Saygılarımla…

Ay Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD