Aşk Dolu Sohbet | Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

Aşk Dolu Sohbet

Aşk Dolu Sohbet

Hafsa     16-01-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Aşk Dolu Sohbet     363 Defa Okundu

Aşk Dolu Sohbet

İçindeki kıpırtı aniden yine alevlenivermişti. Eline aldı kalemi başladı aşk dolu sohbet etmeye.

Aşk Dolu Sohbet onunla özdeşleşmiş, o ise aşk sohbetleri etmeyi artık kendi ile bütün halinde görmeye başlamıştı. Önce bir harf ile başladı sonra harfler birleşti ve kelimeler halini aldı. Öyle bir heyecan ile dökülüyordu ki o kelimeler, şimdi nasıl bir cümleye dönüşeceğiz acaba sorusunun verdiği merak ile bembeyaz kağıda siyah olup akıyorlardı. Kağıt ve kalem ayrılmaz ve vefalı iki iyi dost olmuştu artık onun için. Öyle ki kalem ve kağıt dile gelse bir destan oluştururlardı.

Kolay değildir kalpte olanı kağıtlara dökebilmek, o ağırlığı onlara yüklemek. Her özlemde eline kalemi alıp önce kalbine götürür olmuştu. Kalbin o emsalsiz ritmi kalemi de şaha kaldırırdı. Kalpten kaleme akan o benzersiz aşkı kağıda nasıl dökeceğini düşünürdü kalem. Hangi harf alırdı ki bu anlam yüklü duyguları. Kelimeler sırtlansa çoğu yine kalemde kalıyordu. Aşkını içinde saklayıp belli edemeyenlere dönmüştü iyice kalem. Kağıda bir türlü olanı, kalpte geçeni aktaramıyordu. Çünkü hiçbir harf bu özlem ve derin sevdaya cümle olamazdı.

Aşk Dolu Chat Odaları

Aşk Dolu Chat Odaları

Aşk Dolu Chat Odaları

Sonra bir bir dökülmeye başlar kalptekiler kağıda. Kalemin aktarabildiği kadar tabii. Aşk dolu sohbet artık başlar. Kalem kayar gider o beyaz kağıdın üzerinde. O kadar derin cümleleri taşımakta zorluk çekse de cümleler, o aşkın heyecanı onları da kaplar. Şiir olup düşerler bir bir satırlara.

Dolu dolu sohbet ederken özlem cümlelerinde ayrı bir hisse bürünür ortalık. Biraz hüzün, biraz masumluk ve çok çok özlem. Kalem kağıda döker artık içini. Kağıt yetiremez kendisini biter tekrar başlar yazılmaya. Yazmak işte böyle güzel gelir insana. Yazarak anlatır içinde biriktirdiklerini insan bazen. Birikecekleri en güzel kağıtlar taşır. Ne demişler hani söz uçar yazı kalır. Aşk dolu Chat odaları da işte böyle kelimelere anlam yüklenen yerlerdir. Kelimelerle cümlelerle varsınız. Sizde dökün içinizi klavyeye. Atarsın tüm hislerinizi yazıya. Doyasıya sohbet edip, Aşk dolu Chat Odaları içerisine yelken açın. Salın sandalınızı o ucu bucağı görülmeyen Aşk denizine.

Aşkla sohbet, Aşk dolu sohbet etmenin güzelliğini sanal ortamlarda yaşamak isterseniz wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adreslerine sizleri de bekleriz.
Saygılarımla…

Aşk Dolu Sohbet

Aşk Dolu Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
         
  •             © 2018 - 2023 Tüm Hakları Saklıdır.              Sitemap - Sohbet -  Mobil Sohbet -  Sohbet Odaları -  Sohbet Odaları -  Sohbet -          
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD