Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Akdeniz Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Akdeniz Sohbet Odaları

Akdeniz Sohbet Odaları

SuGaRBoY     28-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Akdeniz Sohbet Odaları     485 Defa Okundu

Akdeniz Sohbet Odaları

Konusuna girmeden önce daha güzel bir esinti geldi oralardan. Akdeniz Sohbet Odaları ile eşsiz bölge Akdenize ziyarete gidiyoruz.

Akdenize kıyısı olan, deniz boyu yayılan bölgemiz, Hatay, Adana, Mersin , Antalya, Isparta, Burdur, Osmaniye ve Kahramanmaraş ın bir bölümüne sahiptir. Her mevsim sıcak havası ve yağışları ile meşhur Antalya bölgesi gezilip görülecek, turist bakımından büyük potansiyele sahip olup, bir çok doğal güzellikleri de bünyesinde barındırır. Seracılığın yaygın olması ve aynı zamanda C vitamini bakımından zengin bir çok meyvenin de bu bölgede revaşta olması bölgeyi daha zengin göstermektedir. Hem doğa güzelliği hem de turist şehri olan Antalya, bölgenin göz bebeğidir. Sahil şehri olan Antalya da, bol bol plaj ve yerli yabancı turist görebilirsiniz.Akdeniz Sohbet Odaları ile nerde, nereye gidilir daha detaylı öğrenebiliriz.

Akdeniz Chat Odaları, bizlere gerçekten tatil nerde yapılır bunun bilgisini veren güzel bir rehberdir. Bir çok tatil ilçesine sahip olan Antalya da zengin turistlerin gittiği zengin, 5 yıldızlı, ultralüks otellerin bulunduğu Belek, baş yeri almaktadır. Aynı zamanda Golf turnuvalarına ev sahipliği evet Serik de bulunan Belek, tam anlamı ile zengin turistlerin uğrak mekanıdır. Geceliği 1500tl ye varan fiyatları ile bu oteller cep yaktığı kadar muazzam plaj, havuz ve harika açık büfeleri ile de göz doyurmaktadır. Serikte güzel ve zengin bir tatil yaptıktan sonra zengin kalkışı yapıp Manavgata geçiyoruz. Manavgat Şelalesine ev sahipliği yapan bu yerde elbette ilk görülecek yer de Manavgat Şelalesi oluyor. Şelale dediklerine bakmayın. Tepeden gürül gürül akan bir şelale ile karşılaşmayacaksınız.

Akdeniz Sohbet Odaları içerisinde yapılan sohbetler de de çok konusu geçer hediyelik muzun. Evet vatanı Anamur olan muz, Antalya da yol kenarlarının vazgeçilmezidir. Kurulan tezgahlarda minik minik yerli muzların yanına asarlar hediyelik diye. Hediyelik kısmına çok akıl fikir erdiremesem de, kilosu 7 8 TL olan bu yerli muzların lezzeti de, kokusu da çok başka oluyor. Rotamızı Antalya merkeze çevirdiğimiz de ise Kaleiçi çıkıyor karşımıza. Araç girişine yasak olan Kaleiçinden yürüdüğümüzde de doğruca sahile iniyoruz. Sonra şelale uğrak yeri oluyor. Akdeniz Chat Siteleri amblemi olabilecek güzellikteki Kurşunlu ve Düden Şelalesini de görüp doğruca Alanya yolunu alıyoruz. Zira mesafe çok uzun.

Akdeniz Sohbet Siteleri

Sözde Antalya ya bağlı ama Antalyadan da bir o kadar uzak olan Alanya, fakir turist yeridir. Belek kadar lüks oteller olmasa da turist akını fazlası ile mevcut. Ekim ayında dahi bu ne turist boyle demiştim ama ordaki yakınlarım kışın dahi durum bu dediler. Her an turistin olduğu bir yerde de yaşamak nasıl duygudur kim bilir. Akdeniz Sohbet Siteleri makalesinde bahsedeceğim Alanya dan daha önce detaylıca bahsetmiştim. Hatta ve hatta ıslak bir yağmura da yakalanmıştım. Ama şunu söylemeliyim ki Alanya ya hayran kaldım. Mutlaka gidilip görülmesi gereken mekan.

Akdeniz Sohbet Sitesi içerisinde elbette sadece Antalyalı kullanıcılarımız yok. Cennet ve Cehennem, Astım gibi mağaraları ile ünlü olan, portakal limon cenneti Mersin de bu bölge de yer alır. Lezzetleri işe zirve yapan Hatay, Dondurmasına aşık olduğumuz Maraş, kebabı ile ünlenmiş Adana ve güller şehri Isparta da bu bölgenin en nadide şehirlerini oluşturmaktadır. Tatil yapmak istiyor ve mekan arıyor iseniz, gitmeden önce mutlaka makalemizi okuyup, Akdeniz özellikle de Antalya otellerin gözden geçirin derim.

Akdeniz Sohbet Odaları gibi Daha nice güzel ve detaylı bilgiler için wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adreslerini ziyaret etmeyi unutmayın.
Saygılarımla…

Akdeniz Sohbet Odaları

Akdeniz Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD