Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet evi - Sohbet evi makalesini ele almıstım şimdi kaldığımız yerden

Sohbet evi

Sohbet evi

SuGaRBoY     05-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet evi     787 Defa Okundu

Sohbet evi makalesini ele almıstım şimdi kaldığımız yerden devam etmek istiyorum.
Öncesini okumayanlar için buraya tıklayarak sohbetevi makalesine ulaşım sağlayabilirler.
Peki neden sohbetevi isminde bir yer düşündüğümü kısaca bahsetmek isterim.
Daha önce anlattığım gibi Eskişehir sohbet sevenlerin özlediği bu güzel sohbet evleri keşke elimizde imkan olsada. Bir ailenin yediden yetmişe her yaşta ferdini söyleşi için barındıra bileceği bir sohbet mekanı olsa. Hemde bir tane ile kalmasa. Her şehirde ulaşımı kolay yerlerde bir zincir haline getirilebilse. Aslında çok zor değil hayaller.
Aslına bakarsanız ne malum geçmişinizi ufak bir hamle ile sizlere hatırlatacak birileri karşınıza çıkmayacağı. Sizlerde haklısınız.  Lakin demem oki, Eskişehir sohbet sevenlerden biri olarak. Söyleşinin dibine vurma zamanı diye düşünüyorum.

Sohbet evi

Sohbet evi

Sohbet evi

Küçük, büyük her yaştan kullanıcı barındıran sohbetevi bebek misafirlerine bile ev sahipliği yapıyor. Lohusa sohbet edemez diye bir kavram yok. Yada anne sohbet edemez diye diyelim. Lohusa sohbet biraz garip oldu. Günümüz şartları malüm ne kadar anne sohbet edenlere kahve önermesekte, kahvesini yudumlarken emzirme önlüğü ile minik bebeğini emzirebiliyor. Güzel bir şekilde grup kurulup sohbet imkanı sağlana biliyor. Her yaşa hitap ediyor uzun lafın kısası. Hatta çoçuklar için eğlence alanı bile var bir kenarında. Maddi durumum el verse inanın öyle bir sohbetevi açmak isterim. Tutulacağınada eminim. Lohusa sohbet isteyen yada anne sohbet eden Eskişehir sohbet sevenlerin özlediği gibi bir yer belki yok ama, şimdi sizlere evinizde sohbet imkanı. Al emzirme önlüğünü hem sohbet et hemde bebeğini besle. Daha önce uygulamış biri olarak söylüyorum. : )

Anne sıcaklığında sohbet

Şimdi aklınızdan geçenleri tahmin ediyorum. Anne sıcaklığında sohbet mi olur diyorsunuz…
Ben sohbet siteleri içinde 18 yada 20 yaş arası kızlarımızı kendi kızım gibi gördüm hatta en son birini yaşı 25 den büyük olmasına rağmen kızım gibi kolladım. Evet çoğu zaman darbe yesem de bu değişmedi. Şimdi sizde anne sıcaklığında sohbet için www.sohbetmekani.net adresini bence bi ziyaret edin. Elli yaş üstü anneler sizleri bekliyor belkide.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD