Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Neşeli sohbet - Neşeli sohbet yada neşeli chat ikiside aynı

Neşeli sohbet

Neşeli sohbet

SuGaRBoY     05-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Neşeli sohbet     808 Defa Okundu

Neşeli sohbet yada neşeli chat ikiside aynı şey aslında. Bazı konularda ele alırken sohbet yani söyleşi bambaşka gibi görünsede birisi ingilizce diğeri türkçe.  Aslında chatin yaşı hemen hemen benimle diye biliyorum. İnternet aktarmalı sohbet şimdi size hadi ordan dedirtse bile aslında tam tamına 32 yaşlarında. Sizin tükendi diye düşündüğünüz IRC dünyası daha fazla devleşiyor aslında.

Geçen LsD dediki çoçuklarımız zamanında ölür neşeli chat zamanları. Evet kesinlikle neşeli olmaya bilir. Lakin bir facebook yada twiter gibi genellesebilir diye düşünüyorum. Yani simdi saklı gizli girdigimiz Irc dünyası ozaman olagan algılanacak. Aslında kullanmasını bilse userlerimiz. Herseyde aldatmaları yada saçma sapan hal almış asılmalar olmasa Irc dünyası güzel biryer.

Neşeli sohbet

Benim sevdiğim her biri bir birey dediğim userlerim. Şuda bir gerçek her ne kadar facebook twiter gibi olur desemde hiçbirisi aslında hayra alamet değil. Kabul ediyorum ama sadece zamane diyebiliyorum. Yaşayalım zaman Irc dünyası için ne gösterecek görelim. Lakin ben çoçuklarımın uzak kalmasını istiyorum onüc yıllık sohbet siteleri sakini olarak. Her zaman dediğim gibi Irc dünyasının giriş kapısı var sadece. Bir şeytan kapıyı kapatıyor ve insan sohbet siteleri içinde kayboluyor.

Sizce yanılıyor muyum? Bence hayır yanılmıyorum. Çünkü bir kere girdin mi kusura bakmayın ama musaitseniz her yemek aranızda ziyaret edersiniz.

Ben bir ara süpürge yaparken, cam silerken chat az yapmadım. LsD gayet iyi bilir. Uzun lafın kısası. Sizlere kendimi baz alarak, kıssadan hisse biraz iyi olan kötülüğü anlattım. Evet girin artık madem girdiniz. Ircin en güzel yeri olan sohbet mekanı sizlerde oraya gelin.

Neşeli sohbet

Neşeli sohbet

 

Şimdi Ircin en güzel yeri varmı diye soran olduysa elbette var. Hemen simdi webinden Ircin en güzel yeri de sohbet mekanı pat diye çıkar inşallah. Madem bu kadar neşeli chat yapmak ehlisiniz. Hemen www.sohbetmekani.net senin için en ideal sohbet mekanı. Baska adres yok.

Sende gel katıl bize. Gülüş, cümbüş, şamata kahkaha hepsi birarada simdi simdi ideal sohbet mekanında.

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD